İletişim Bilgileri

EREN MEDYA REKLAM TANITIM HİZMETLERİ LDT.ŞTİ.

  • Yetkili Kişi: sa
  • Telefon numarası: +90 (532) 0000-00-00
  • Adres: eren, Adana, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
2.el makinada tek adres

2.el makinada tek adres

Makine almak ya da satmak isteyen herkes, internet üzerinden almak istediği ürüne ilişkin olarak çok kısa sürede bilgi edinebilecektir. Çünkü sitemiz sadece İK
stokta var
1 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: sa
  • Telefon numarası: +90 (532) 0000-00-00
  • Adres: eren, Adana, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Makine almak ya da satmak isteyen herkes, internet üzerinden almak istediği ürüne ilişkin olarak çok kısa sürede bilgi edinebilecektir. Çünkü sitemiz sadece İKİNCİ EL ve sadece KONFEKSİYON DİKİŞ MAKİNELERİNE ÖZEL bir sitedir.

Aynı işi yapan diğer siteler çok daha farklı ürünlerin de satışını yapmakta olduğundan, bizim grup arada kalıp önemsiz bir hale girmektedir. Biz şu aşamada prensip olarak sıfır konfeksiyon makinesi ilanlarını dahi yayınlamıyoruz.
İsteyen herkes sitemize ücretsiz olarak ilan verebilecek ve özelde ikinci el konfeksiyon makineleri sektörüne ait her şeyi burada bulabilecektir.

Ücretsiz üyelik sistemimize kayıtlarımız devam etmektedir. Üyelerimize yönelik ayrıcalıklar zamanla ilan edilerek uygulamaya geçirilecektir.

Hedef kitlesi Konfeksiyon Sektörü olan, ürünlerinin tanıtımını sitemiz ve kısa süre sonra yayına başlayacak olan bültenimiz aracılığıyla yapmak isteyenler için Reklam Servisimiz çalışmaya başlamıştır. Bu konuyla ilgili kontak bilgileri aşağıda gösterilecektir.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 1 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Adana'daki Diğer tekstil ekipmanları
Oluşturma tarihi: 01.09.2013 15:24
Düzenleme tarihi: 10.11.2014 10:59